همایش بزرگ پیاده روی با خانواده در پارس آبادمغان برگزار شد

 Great Walking with family was held in Parsabad

پارس آبادمغان، اردبیل- همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با شرکت دهها هزار نفر از مردم ورزش دوست پارس آباد صبح امروز حمعه در این شهر مرزی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، در حالی که آغاز این همایش، ساعت هفت و نیم صبح اعلام شده بود، از ساعت شش صبح جمع کثیری از مردم در مبداء این پیاده روی (فلکه ترمینال) در حال انجام ورزش صبحگاهی بودند.

مردم پارس آباد در حالی که گروه های کثیری از زنان، کودکان، جوانان، افراد میانسال و حتی سالخورده نیز در بین آنان دیده می شد با چهره های بشاش و شور و نشاط خاصی مسیر هفت کیلومتری و با احتساب مسیر برگشت حدود 14کیلومتر پیاده وری کردند.

در این همایش بزرگ ورزشی، شرکت کنندگان حرکت پیاده روی خود را از فلکه ترمینال شروع کرده و پس از عبور از روستای ˈبیوک خانلوˈ و جاده مرزی و جنگل های طبیعی اطراف رودخانه ارس، خود را به تفرجگاه تازه تاسیس ساحلی ارس محل اجرای مراسم پایانی همایش رساندند.

در پایان این همایش، در حضور مردم یک دستگاه خودرو پراید بین شرکت کنندگان قرعه کشی و به برنده اعطا شد و مقرر شد بقیه جوایز پس فردا قرعه کشی شود که اسامی برندگان از طریق سایت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و صداوسیمای مرکز اردبیل اعلام خواهد شد.

اجرای موسیقی سنتی با حضور عاشق، بازی های بومی و محلی، قایق سواری و حرکات رزمی از دیگر برنامه های این همایش بزرگ بود

این همایش ورزشی از شبکه استانی سبلان و شبکه سه سراسری سیما در برنامه صبح و نشاط به صورت زنده پخش شد.

پارس آبادمغان در کناره های رودخانه ارس و در شمالی ترین نقطه استان اردبیل واقع است.

/ 2 نظر / 19 بازدید
shokravi

با سلام وقت بخیر اگر پرسند کیستی باید هنرهای خویش را بشماری . http://salamshokravi.persianblog.ir شکروی (◔◡◔)(◕‿◕)(◔◡◔)