رکورد همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در پارس آباد شکسته شد

Great Walking with family was held in Parsabad
پارس آباد - خبرگزاری مهر: با حضور بیش از 90 هزار نفر رکورد همایش پیاده روی کشور در شهرستان پارس آباد استان اردبیل شکسته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این همایش که ظهر جمعه به پایان رسید بیش از 90 هزار نفر از شهروندان این شهرستان به صورت خانوادگی از تمام سنین بویژه نوجوانان و جوانان حضور داشتند تا رکورد جدید در زمینه پیاده روی خانوادگی بر جای گذاشته شود.

در این همایش علاوه بر شهروندان نائب رییس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور، استاندار اردبیل، نماینده مردم بیله سوار و پارس آباد در مجلس، مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولان استانی و محلی حضور داشته و مسیر هفت کیلومتری میدان شهداء تا تفریحگاه ساحلی رود ارس را پیمودند.

این مراسم به صورت زنده از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران  و به مدت یکساعت و نیم پخش شد، اما به دلیل مشکلات پوششی از سوی شبکه استانی ادامه برنامه قطع شد.

در حاشیه این همایش اجرای موسیقی سنتی، پخت نان محلی زیر آتشی، آش محلی، طناب کشی دختران، حرکات ورزشی و... از برنامه‌هایی بود که در راستای معرفی هویت اصلی منطقه به نمایش درآمد.

در پایان همایش نیز قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید، کمک هزینه سفر حج، عتبات عالیات، 20 دستگاه دوچرخه و لوازم ورزشی و خانگی در بین شرکت کنندگان انجام شد

/ 0 نظر / 23 بازدید