مرحله مقدماتی قویترین مردان شمالغرب کشور روز چهارشنبه با حضور 20 ورزشکار از چهار

مروت مهر آور با بیان اینکه مرحله مقدماتی این رقابتها در دو آیتم استاندارد برگزار شد، افزود: این آیتم ها شامل غلتاندن شش دور لاستیک در 60 ثانیه و حمل دو چمدان بتنی بطول 20 متر بصورت رفت و برگشت بود که 16 ورزشکار با کسب حدنصاب لازم به مرحله بعد راه رفتند.

وی ادامه داد: در این دوره از رقابتها 20 ورزشکار به عنوان قویترین ورزشکار از چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان و اردبیل حضور دارند که در سه مرحله مقدماتی، نیمه قهرمانی و قهرمانی با یکدیگر رقابت خواهند داشت.

 

مهرآور سطح کیفی این رقابتها را به لحاظ فنی و تعداد شرکت کننده مطلوب و قابل توجه دانست و اضافه کرد: تمام تلاش و دغدغه ما این است که این پیکارها به بهترین نحو ممکن و با شکوه خاصی برگزار شود که برنامه ریزی های لازم برای تحقق این مهم صورت گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان پارس آباد، اظهار داشت: با هدف احیا و معرفی فرهنگ، آداب و سنن بومی منطقه و نیز شناساندن صنایع دستی منطقه ، دو دستگاه آلاچیق و نماد عشایر در محل برپایی مسابقات نصب و تولیدات بومی منطقه به نمایش گذاشته شد.

وی بیان کرد: به منظور ایجاد شرایط برای حضور تماشگران در این رقابت ها، چهار دستگاه اتوبوس از سوی شرکت اتوبوس رانی برای جابجایی و ایاب و ذهاب تماشگران به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، از حاشیه های این رقابتها حضور علی داداشی برادر مرحوم روح الله داداشی قویترین مرد ایران و جهان که بعنوان میهمان ویژه و کارشناس این مسابقات حاضر بود و پخش برنامه های شاد و متنوعی از جمله موسیقی محلی، حرکات نمایشی ، اجرای طنز و مسابقه ویژه تماشاگران از دیگر برنامه های اجرا شده در این مسابقات بود.


http://www.aranmoghan.ir/sites/default/files/fullimages/photo.1%20%284%29.JPG

http://www.aranmoghan.ir/sites/default/files/fullimages/photo.1.JPG

http://www.aranmoghan.ir/sites/default/files/fullimages/photo.1%20%2818%29.JPG

http://www.aranmoghan.ir/sites/default/files/fullimages/photo.1%20%2819%29.JPG

/ 0 نظر / 72 بازدید