شکار غیرمجاز؛ جنایت باغ «پاراقشلاق» را رقم زد

http://iren.ir/Images/News/Larg_Pic/17-8-1388/IMAGE633938878801544416.jpg

 

فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد از دستگیری دو شکارچی خبر داد که با استفاده از اسلحه دو لول صاحب مزرعه را به قتل رسانده بودند.

سرهنگ صیاد درویشی در گفت وگو با خبرنگار ?حوادث? خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره گفت: پیرو اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از مزارع روستای ?پاراقشلاق? کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی به این محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات مشخص شد که در ساعت 20:30 دو مرد جوان به منظور شکار وارد مزرعه ای در این روستا شده اند، گفت: ورود غیرمجاز این شکارچیان موجب اعتراض صاحب مزرعه و همراه 25 ساله اش می شود که زمینه مشاجره و درگیری این چهار تن را فراهم می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد افزود: با شدت گرفتن درگیری ها دو مرد جوان شکارچی با استفاده از اسلحه شکاری دو لول به طرف های دیگر درگیری تیراندازی کرده و از محل متواری می شوند.

درویشی با بیان اینکه بر اثر تیراندازی، صاحب مزرعه و مرد همراه وی مجروح و به بیمارستان منتقل می شوند، گفت: علی رغم تلاش پزشکان یکی از مجروحان به علت شدت صدمات وارده، جان خود را از دست می دهند.

وی با بیان اینکه با کشته شدن صاحب مزرعه که مردی 52 ساله بود، پرونده ای تحت عنوان قتل پیش روی کارآگاهان پلیس آگاهی گشوده می شود، گفت: کارآگاهان تلاش گسترده ای را برای دستگیری متهمان به قتل آغاز و در زمان کوتاهی دو متهم متواری را دستگیر و در بازرسی اسلحه شکاری به کار رفته در قتل را نیز کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه متهمان به قتل به دادسرا معرفی شده اند، گفت: درگیری و مشاجره های کوچک گاهی رنگ خون و جنایت به خود می گیرد که شایسته است شهروندان در مواجهه با چنین مسائلی، کنترل خود را حفظ و از درگیری پرهیز کنند.

/ 1 نظر / 4 بازدید
محسن

با سلام مجرمان توسط جوانان روستا بعد از مدتی تعقیب دستگیر شده و جای اسلحه را که در داخل مزرعه ی ذرت پنهان شده بود رو هم پیدا می کنند ( با کتک زدن و به حرف کشیدن ضاربان ) اون قاتل پیش خودش چی فکر کرده بوده؟ آخه آدم چقدر می تونه حرام زاده باشه که مرتکب همچین جنایتی بشه؟