دانشجوی پارس آبادی در دریاچه شورابیل اردبیل غرق شد

 
اجساد غرق‌شدگان دریاچه شورابیل اردبیل کشف شد
29q1bu8.jpg (1280×960)
 

 

 

 

ناصر عتباتی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت:‌ با تلاش‌ها و انجام اقدامات و عملیات جست‌وجوی بدون وقفه توسط نیروهای امدادی حاضر در محل حادثه دقایقی پیش اجساد دو دختر دانشجو که در دریاچه شورابیل اردبیل غرق شده بودند٬ پیدا شد.

وی افزود: این دو دانشجو که بومی شهرستان‌های مراغه و پارس‌آباد بوده و دانشگاه اردبیل مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی بودند به دلیل بی‌توجهی به هشدارهای مسئولان مربوطه و بی‌احتیاطی بر روی یخ دریاچه شورابیل حضور یافته و با فرو ریختن یخ‌ها غرق شدند.

عتباتی بیان کرد: آشنا نبودن این دختران دانشجو به فنون شنا سبب شده که با فرو ریختن یخ‌ها در این دریاچه غرق شده و به دلیل شرایط جوی نامناسب و شرایط خاص دریاچه در این فصل ساعاتی عملیات امداد و نجات به طول انجامید و در نهایت با تلاش‌های تمامی دستگاه‌های امدادی پس از چندین ساعت جست‌وجو دقایقی پیش اجساد این دانشجویان کشف شد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل تصریح کرد: با وجود اینکه ما از ابتدای تابستان هشدارهای لازم را به هموطنان مبنی بر عدم حضور بر روی یخ دریاچه شورابیل از طریق دستگاه‌های مربوطه داده‌ایم اما متاسفانه برخی هموطنان به این هشدارها بی ‌توجه بوده که نتیجه چنین امری حوادثی ناگوار همچون غرق شدن این دانشجویان در دریاچه شورابیل بوده است.

 
/ 2 نظر / 73 بازدید
تينا

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.

آرمین عشقی

با سلام سایت بسیار عالی دارید ... مدیرت سایت : http://mahdias.blog.ir/