زلزله پارس آباد مغان را لرزاند

خبر فوری: زلزله پارس آباد مغان را لرزاند!

به گزارش آینا آنلاین، ساعت 15:12 دقیقه امروز (یکشنبه 16 مهر) زلزله شهرستان پارس آباد مغان و روستاهای اطراف آن را لرزاند موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بزرگی این زمین لرزه را 5 درجه در مقیاس ریشتر و مرکز آن را "لاهیج" درکشور جمهوری آذربایجان گزارش داد


 

گزارش ایرنا از زلزله امروز: موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران ساعت وقوع این زمین لرزه را ساعت 15 و 12 دقیقه و 45 ثانیه و بزرگی آن را پنج درجه در مقیاس ریشتر و در عمق 18 کیلومتری زمین و کانون آن را داخل مرزهای جمهوری آذربایجان اعلام کرد .

در پی این زمین لرزه دانش آموزان مدارس نوبت عصر این شهرستان، به محض وقع زمین لرزه به حیاط مدرسه ریختند و هم اکنون با تعطیل کردن کلاس درس در محوطه مدارس به سر می برند. این زمین لرزه همچنین موجب اختلال در شبکه تلفن همراه شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر پارس آباد در مصاحبه تلفنی با خبرنگار ایرنا در پارس آباد گفت: هنوز گزارشی در خصوص خسارات و تلفات احتمالی این زلزله به این اداره واصل نشده است. نعمت مونسی' افزود: این زلزله در بخش هایی از جمهوری اذربایجان نیز احساس شده است.

علی اسلامی مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل به خبرنگار ایرنا گفت :کانون این زمین لرزه داخل مرزهای جمهوری آذربایجان بوده و در برخی از شهرهای مرزی از جمله پارس آباد احساس شده است .

وی افزود: این زمین لرزه هیچگونه خساراتی دربرنداشته است .

/ 2 نظر / 6 بازدید
بهار

تو که خوبی ؟ چیزیت نشد ؟؟!! راستی ! اون موقع که تو کلوب بودیم ، هی فکر میکردم شبیه کی هستی ؟ حالا فهمیدم ! راستین ! اون خواننده هه ! برو ویدئو هاشو نیگاه کن ، می فهمی چقد شبیه اش هستی !